KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11744049
nr 1174 4049
Blandteknik
Stephen Murphy, ko med kalv, signerad, 23x18
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 april 2018
kl 20:59:12
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)